Оленець С.Ю. ОГЛЯД ПРОГРАМНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ АНІМОВАНИХ НАВЧАЛЬНИХ ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЙ

Донизу

Оленець С.Ю. ОГЛЯД ПРОГРАМНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ АНІМОВАНИХ НАВЧАЛЬНИХ ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЙ

Створювати по Admin на тему Пн Лют 20, 2017 1:09 pm

ОГЛЯД ПРОГРАМНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ АНІМОВАНИХ НАВЧАЛЬНИХ ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЙ

У численних дослідженнях підтверджено, що найсильнішим ефектом впливу на свідомість володіє саме відео. Створення якісного навчального відео до недавнього часу було доступно тільки відомим компаніям, однак із появою нового напряму у відеовиробництві, якісні ролики стали доступними і широкому загалу. Згаданий вище напрям називається графічне (анімаційне) відео.
Анімаційне відео – є проміжним продуктом між презентацією та мультфільмом. Основна відмінність такого відео від презентації полягає у тому, що замість статичної картинки, як це буває у презентаціях, у кадрі постійно відбувається якийсь рух. В анімованому відео елементи графіки можуть з'являтися у кадрі та можуть зникати. Також, як правило, є один або кілька персонажів, які мають змогу ходити, говорити, сідати, бігти.
Таку анімацію можна створити за допомогою спеціальних додатків, таких як:
• Explaindio
• GoAnimate
• Sparkol VideoScribe
• PowToon
Розглянемо особливості кожного із наведених сервісів:
SparkolVideoScribe – проста у використанні програма, з великою вбудованою бібліотекою зображень та музичних файлів. Ідеально підходить для користувачів, які починають освоювати мистецтво створення анімаційного відео.
Унікальність програми Sparkol VideoScribe полягає в тому, що вона здатна автоматизувати складний процес створення відео до дуже простого заняття так, що воно стає захоплюючим, гарантуючи при цьому професійні результати.
Програма Sparkol VideoScribe дозволяє створювати анімовані відеоролики професійної якості. Для цього не обов’язково володіти спеціальними навичками відеомонтажу та мати будь-які інші редактори. У додаток вбудовані всі необхідні функції, а наявність великої кількості інструментів, робить її незамінним помічником для тих, кому потрібно створювати красиві та якісні відеоролики.
Можна додавати текст і малюнки із вбудованої бібліотеки з сотнями зображень або власні малюнки з комп'ютера на полотно, вибирати переходи і додавати музичний або голосовий супровід.
Додаток має широкі можливості експорту готових відеороликів. Можна також виробляти рендерінг (візуалізацію) із будь-якою частотою кадрів і зберігати фотознімки з роздільною здатністю Full HD (1080) в форматі Flash FLV (Lossles) або ж в Quicktime MOV™. Готові відеоролики можна зберігати на комп'ютері та завантажувати на YouTube, Facebook або зберігати в Dropbox.
У комплект програми входить вбудована бібліотека музичних файлів, та велика добірка картинок різних тематик. Це дає можливість створювати відеоролики, не вдаючись до пошуку відповідних за тематикою зображень і музики в інших місцях.
Крім того, що програма має велику бібліотеку медіа файлів, можна також завантажувати власні звукові або музичні файли та необхідні зображення із комп'ютера. Вони також будуть промальовуватися за допомогою чарівної руки. Все це, дає можливість користувачу реалізовувати свої творчі та навчальні ідеї без будь-яких обмежень.
У Pro аккаунті вбудована ліцензія повного комерційного використання всіх зображень, включаючи Pro бібліотеки, так само повне комерційне використання всіх музичних файлів та бібліотеки шрифтів, що входять у комплект. Маючи ліцензійну версію, можна використовувати цю програму на будь-якому комп'ютері, при цьому усі створені проекти будуть зберігатися в необмеженому он-лайн сховищі цього сервісу і постійно синхронізуватися між комп'ютерами, що використовували її.
Проект постійно вдосконалюється, додаються нові функції і можливості. На рисунку 1 наведено скрін анімованого відео, виконаного з допомогою програмного додатку Sparkol VideoScribe.

Рис. 1 Принципи доказової медицини
Explaindio – більш просунута програма для створення графічного відео. Дозволяє проектувати складні відеоролики, підтримує вставку в проект інших відео-сюжетів, gif анімації та 3D об'єктів. У додатку є велика бібліотека анімованих слайдів, що дозволяє створювати якісну графіку для власних фотографій.
Explaindio Video Creator – може також створювати грифонаж (техніка створення малюнку) і рухомі відео. Працює додаток на технології Adobe Air. Для створення проекту можна використовувати вбудовані елементи, субтитри, аудіо доріжки, є можливість скористатися повністю своїми напрацюваннями у цій галузі. Після того як проект готовий, його можна завантажити до соціальної мережі, а інтерактивні елементи дозволять значно спростити роботу.
Explaindio складний інструмент, адже він оснащений великою кількістю різних налаштувань, тому новачкам додаток не підійде, а ось більш просунуті користувачі зможуть оцінити всі його тонкощі. Готовий проект можна експортувати в формат MP4, що дозволить у подальшому використовувати його в багатьох інших відео-редакторах.
GoAnimate – лідер у галузі створення анімаційного відео. У його арсеналі великий архів персонажів, стилів і сцен. Ви можете проектувати свої власні сцени з величезної бібліотеки об’єктів, девайсів і предметів інтер'єру. Можна також анімувати ефект розмови між персонажами, перетворюючи ролик у захоплюючий мультфільм, або першокласну презентацію.
Щоб створити анімацію в GoAnimate, потрібно вигадати сценарій, потім, використовуючи готові шаблони, фони, сцени, візуалізувати його і накласти музику або закадровий голос. Місця для творчості вистачає, так як в GoAnimate можна використовувати не тільки наявні у програмі картинки, але і завантажувати свої.
Сервіс платний і абонентська плата складає близько 80 доларів. Тому безкоштовно використовувати GoAnimate можна протягом 14 днів, після чого потрібно чітко визначатися з тим, чи використовувати цей сервіс.
PowToon – онлайн сервіс створення відео у стилі інфографіки та анімаційного відео. Завдяки великій бібліотеці дизайнерських слайдів і переходів для елементів, PowToon дозволяє створити чудовий відеоролик для проекту за лічені хвилини.
PowToon має простий інтерфейс з підтримкою Drag and Drop, готові шаблони і різні бібліотеки стилів. Кожен «слайд» являє собою сцену в сюжетній лінії презентації або відео. Плюс є кнопка експорту, так що можна створювати презентації, щоб поділитися ними на Youtube і Facebook, завантажити на свій ПК або відтворювати за допомогою програвача PowToon. Готовий контент експортується у вигляді файлу MP4, його можна додавати до веб-сайту. Крім того, PowToon інтегрували з Google Drive для поліпшення функціональності; також є розширення для Chrome.
Однак варто зазначити, що якісне створення графічних роликів навчального призначення з будь-яким із перелічених додатків вимагає від користувача не тільки професійних навичок у самій анімації, але і сценарних, режисерських і операторських умінь. Для того, щоб створити дійсно гарний ролик, потрібно зібрати команду професіоналів, здатних підійти до завдання творчо, цікаво, зрозуміло.

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 205
Дата реєстрації : 20.02.2017

Переглянути профіль користувача http://rbl3d.ukrainianforum.net

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі